Deník malého poseroutky. Zápisky Grega Heffleyho / Jeff Kinney ; z anglického originálu Diary of a wimpy kid ... přeložila Veronika Volhejnová

By: Kinney, Jeff, 1971- [Autor, 02-Ilustrátor]Contributor(s): Volhejnová, Veronika, 1962- [01-Překladatel]Material type: TextTextLanguage: čeština Original language: angličtina Z cyklu: Deník malého poseroutky, 1 partPublisher: Praha : CooBoo, 2012Edition: 1. vydání tohoto souboruDescription: 218 stran : ilustrace ; 21 cmContent type: text Media type: bez média Carrier type: svazekISBN: 9788075441515; 9788074472244Other title: Zápisky Grega HeffleyhoUniform titles: Diary of a wimpy kid. Česky Genre/Form: americké příběhy | publikace pro dětiOther related works: Z cyklu:: Deník malého poseroutkySummary: Humorné deníkové zápisky jedenáctiletého kluka Grega Heffleyho doprovázejí komiksové ilustrace. Pro starší děti. 1. díl.Summary: Tak, jak si své postřehy a zážitky do nového linkovaného Deníčku od mámy zapsal Greg, přesně tak si je teď můžeme přečíst. Jaké nástrahy chystá Gregovi jeho starší bratr Rodrick, jaké starosti má s mladším Mannym, kterého musí každé ráno vypravovat do školky. Co všechno zažívá ve škole a to nejen se svým nejlepším kamarádem Rowleym. Nechybí samosebou ani postřehy o rodičích.
List(s) this item appears in: Deník
Tags from this library: No tags from this library for this title.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Knihovna Manětín
beletrie pro děti M/II (Browse shelf(Opens below)) Available 5000002925
Knihy Knihy Dražeň
beletrie pro děti M/II (Browse shelf(Opens below)) Ztráta - revize Odepsáno 4218340977
Knihy Knihy Zhořec
beletrie pro děti M/II (Browse shelf(Opens below)) Available 5000001397

Souborný název na krabici: Deníky malého poseroutky

Na hřbetě označení: 1

Soubor v krabici, jednotlivé svazky samostatně neprodejné

Soubor vyšel v roce 2016, kniha má v tiráži vročení 2012

Humorné deníkové zápisky jedenáctiletého kluka Grega Heffleyho doprovázejí komiksové ilustrace. Pro starší děti. 1. díl.

Tak, jak si své postřehy a zážitky do nového linkovaného Deníčku od mámy zapsal Greg, přesně tak si je teď můžeme přečíst. Jaké nástrahy chystá Gregovi jeho starší bratr Rodrick, jaké starosti má s mladším Mannym, kterého musí každé ráno vypravovat do školky. Co všechno zažívá ve škole a to nejen se svým nejlepším kamarádem Rowleym. Nechybí samosebou ani postřehy o rodičích.

Pro čtenáře od 10 let

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha